Úvod » SLUŽBY k programu

SLUŽBY k programu KLUS DESIGN

NÁVRH A PŘÍPRAVA SVÍTIDLA NA MÍRU

Z poptávaných profilů Vám sestavíme svítidlo se všemi potřebnými komponenty ( difusory,koncovky, závěsy, těsnění atd.) a doporučíme ideální způsob zapojení včetně dodávky potřebných ovládacích a napájecích el. komponnetů (napájecí zdroje, ovládaní atd.). ZDARMA - Služba je již zahrnuta v ceně kompnentů KLUS DESIGN. 

 

ŘEZÁNÍ PROFILŮ NA MÍRU

Profily KLUS DESIGN Vám nakrátíme na požadovanou délku. ZDARMA - Služba řezání je již zahrnuta v ceně LED svítidla z komponentů KLUS DESIGN. Řezy se zadávají na metry s přesností na centimetry.

 

OHYBÁNÍ a TVAROVÁNÍ PROFILŮ 

Některé profily KLUS DESIGN Vám naohybáme. Platí zde však jistá konstrukční a technická omezení. Na možnost ohybání profilů nás prosím kontaktujte. Cena se stanovuje individuálně na konkrétní poptávku. 

COLOROVÁNÍ PROFILŮ 

Profily KLUS DESIGN Vám necháme nalakovat v barvách RAL. Platí zde však jistá omezení, předveším u stanovení ceny s ohledem na idebírané množství. Na možnost colorování profilů nás prosím kontaktujte. Cena se stanovuje individuálně na konkrétní poptávku.

 

 

MONTÁŽ PROFILŮ 

Profily KLUS DESIGN odborně nainstalujeme a zprovozníme včetně LED světelných zdrojů, napájení a ovládání na místě realizace. Na možnost montáže profilů nás prosím kontaktujte. Cena se stanovuje individuálně na konkrétní zakázku.