Jak na to ? » Poptávkové CENTRUM
Poptávkové CENTRUM X-LED.eu

 

Pro zjednodušení Vaší komunikace s našimi pracovníky jsme pro Vás zprovoznili novou službu

poptávání atypických produktů z našeho širokého sortimentu - POPTÁVKOVÉ CENTRUM.

Celé POPTÁVKOVÉ CENTRUM je založeno na vyplnění jednoduchých formulářů k jednotlivým produktovým řadám, kam zadáte potřebné údaje a Vaše představy o výsledné podobě výrobků. Na základě tohoto zaslaného formuláře Vám zašleme předběžnou cenovou nabídku na výrobu, dodání a případnou montáž takového výrobku nebo obratem zodpovíme Vaše položené dotazy.

Zároveň Vás kontaktuje náš specialista na danou oblast a vše prokonzultuje tak, abychom maximálně vyhověli Vašim požadavkům a představám, či případně vyvinuli produkty tomuto odpovídající.

Obecný dotaz k sortimentu

Zde můžete pokládat jakékoliv obecné dotazy týkající se celé šíře nabízeného sortimentu, dotazy na naše prodejce, dotazy ohledně dostupnosti zboží, jeho upřesnění, Vaše náměty a připomínky atd...

 

Poptávka svítícího ZRCADLA    X-MIRROR

Zde můžete poptat Vaší konkrétní představu o rozměru, provedení a designu originálních svítích zrcadel X-MIRROR. Obratem se Vám ozve náš pracovník, ketrý VAší představu převede do cenové nabídky a výkresové dokumentace.

Více informací o svítících zrcadlech naleznete na produktových stránkách X-MIRROR ...

Poptávka svítící POLICE    X-GLASS

Zde můžete poptat Vaší konkrétní představu o rozměru, provedení a designu originálních svítích POLIC X-GLASS. Obratem se Vám ozve náš pracovník, ketrý VAší představu převede do cenové nabídky a výkresové dokumentace.

Více informací o svítících policích naleznete na produktových stránkách X-GLASS ...

Poptávka X-LIGHT ( X-LIGHT MODUL BLOCK )

Zde můžete poptat Vaší konkrétní představu o rozměru, provedení a designu originálních svítích luxferových stěn osazených svítícími tvárnicemi X-LIGHT. Obratem se Vám ozve náš pracovník, ketrý VAší představu převede do cenové nabídky a výkresové dokumentace.

Více informací o svítících policích naleznete na produktových stránkách X-LIGHT ...