Jak na to ? » FAQ Vaše nějčastější dotazy ..
Nenašli jste odpověď na Váš problém ?

Napište nám na náš  e-mail - formulář obecný dotaz a my Vám obratem zavoláme zpátky pro zodpovězení.

Dodáváte samostatné díly , které si mohu namontovat a zkompletovat sám doma ?

Ano. Produkty objednáte v eshopu kusově nebo v délkách přesně jak potřebujete. Jako příslušenství si vyberte produkty z nabídky " Související produkty". Případné potřebné prvky pro kompletaci na které zapomenete Vám připomeneme telefonicky při potvrzování objednávky.

Na rozdíl od jiných eshopů s Vámi zkonzultujeme u každé objednávky přesný účel použití, délky přívodních kabelů, povrchové úpravy ,byrvy světtla atd. Vše potom připravíme tak, abyste si mohli sami sestavit výsledné osvětlení dle Vašeho zadání.

Cena v eshopu je vyšší než v jiných eshopech. Jaký je důvod ?

Máte pravdu, že některé produkty se mohou zdát v jiných obchodech levnější. Hlavním problémem je , že většinou je deklarován jiný produkt a porovnání je obtížné. Platí to zejména u LED pásků. Důvodem vyšších cen je především  kvalita produktů. Všechny LED produkty v našem obchodě procházejí před uvedením do prodeje zátěžovými testy a testy odolnosti. Díky tomuto postupu můžeme garantovat 3 letou záruku na LED produkty, což u jiných prodejců není standardní.

Dalším důvodem je skutečnost, že zatímco jinde kupujete samostatné produkty se stanovenými rozěry., parametry atd. ( kupujete i to co vlastně nepotřebujete), u nás Vám je upravíme na rozměry s přesností na 1mm ( u LED pásků 5-10cm), připravíme přívodní vodiče, propojovací vodiče či zkompletujeme pro snadnou montáž u Vás doma.

Posledním důvodem je i skutečnost, že pracujeme s odborníky z daného oboru a tudíž jsme schopni Vám zodpovědět všechny Vaše technické dotazy a případně každý hotový výrobek upravit dle Vámi zadaných parametrů.

Můžete nám také zaslat cenu jiného eshopu a pakliže to bude z hlediska dodržení kvality a záruk možné, vytvoříme Vám cenu obdobnou.

Cena ve Vašem obchodě mi přijde vysoká. Je možné využít nějakého zvýhodnění či slevy ?

V rámci naší spolupráce poskytujeme slevy pro členy SPHERE Card a HYPOCENTRa Modré Pyramidy. Je také možné využít akčních slev a nabídek. Nabízíme také zajímavé slevy v případě objednávky většího množství LED produktů  v rozsahu 5-30%.

Doporučujeme v případě, že objednáváte větší množství LED výrobků nám nejdříve zaslat poptávku na email : info@luxfery.net a na ní Vám vytvoříme speciální cenovou specifikaci. Snížení ceny je možné především z důvodu měnícího se kurzu USD  a množstevních slev u výrobců LED produktů ,neboť všechny LED výrobky nakupujeme přímo ve výrobních závodech v Asii.

Nejsem domácí kutil a neumím si LED svítidlo sestavit. Je možné dodat kompletní svítidlo podle konkrétních parametrů ?

Ano. Toto je přímo specialitou našich služeb. Chápeme, že každý z nás není elektrikář či domácí kutil a chce prostě kompletní svítidlo pro určitý účel. V tomto případě stačí využít našeho poptávkového centra a prostřednictvím buď konkrétní poptávky , kde se vyplňují již nadefinovaná pole nám zaslat svoji představu. Samozřejmně je možné popsat celou předastavu do kontaktního e-mailu: info@luxfery.net

Obratem se Vám ozveme, domluvíme se na přesném provedení, druhu použitých výrobků, případně doporučíme nejvhodnější řešení. Na základě tohoto telefonátu Vám zpracujeme cenovou nabídku vč. grafického znázornění řešení, v co nejoptimálnější variantě. Samozřejmně v případě zájmu  doplníme i o kompletní instalaci specifikovaného svítidla u Vás doma. Po objednání dodáme kompeltní výrobek a nainstalujeme u Vás doma.

Vůbec nevím, který z nabízených produktů by pro mně byl nejvhodnější. Je možné se domluvit na návštěvě technika a konzultaci ?

Ano. Stačí napsat e-mailem ( info@luxfery.net ) obecně formulovanou představu a v rámci Prahy k Vám pošleme našeho technika, který si na místě vše zaměří a navrhne Vám optimální řešení. Jedná-li se o místo v Praze , návštěva technika ke zdarma. Mimo Prahu tuto službu poskytujeme za cenu dopravy.

Nenašel jsem možnost osobního převzetí v objednávce a nechci platit dopravu.Lze se domluvit na osobním převzetí ?

Ano. S ohledem na právě probíhající výstavbu nové prodejny v oblsati Prahy 5 - Smíchova, se v objednávce standardně nenabízí možnost osobního odběru. Zavolejte nám na +420 606 658 030 a jistě se domluvíme na předání zboží v rámci Prahy individuélně dle možností druhu zboží.

Sháním LED náhradu za klasický zdroj osvětlení ale v nabídce jsme ho nenašel. Poradíte ?

Rozsah druhů zdrojů světla je opravdu velmi široký a nelze ho obsáhnout sortimentem, neboť by se obchod stal zcela nepřehledným. Sháníteli alternativu, zašlete nám na náš e-mail : info@luxfery.net foto svítidla , opiště údaje ze zdroje ( zářivky, žárovky, bodovky atd.) , napište nám výrobce svítidla a jeho přesné ozančení., případně nám změřte roozměry zářivky či žárovky. V 90% případů Vám nabídneme řešení v LED provedení.

U některých zářivkových trubic není možné použít standardní produkt. V tomto případě Vám vyrobíme LED alternaticní svítidlo ze sortimentu AL LED lišt a poradíme s integrací do Vašeho svítidla.

Nemohu nikde najít manuál, rozměrový nákres či popis funkce produktu. Je možné ho někde najít ?

V rámci stálého doplňování výrobků do obchodu X-LED.eu, průběžně přidáváme ke stažení u jednotlivých produktů jejich manuály či návody k instalaci. U mnoha produktů naleznete pro lepší představu videa s prezentací funkce.

Bohužel ne všude je máme k dipsozici a ne u každého výrobku v češtině. V případě že na takovýto problém narazíte napište nám na email : info@luxfery.net o jaký produkt ze sortimentu se jedná ( třeba odkaz na konrétní stránku) a my Vám připravíme podklady vč. rozměrových náčrtů, schemat zapojení a manuálu. V případě že ho ještě nemáme , vyžádáme si ho ve výrobním závodě a zpracujeme do češtiny.

Můžete nám také zavolůet na +420 606 658 030 a vzhledem k dobré fyzické znalosti našich produktů Vám případné dotazy zodpovíme okamžitě.

Nenašel jsem v objednávce možnost zaslání na dobírku. Musím platit opravdu předem ?

Bohužel po velice špatných zkušenostech se zákazníky, kteří si zboží objednali na dobírku a po zaslání si ho nevyzvedli, jsme byli nuceni zasílání na dobírku zrušit. Náklady spojené s nepřebranou zásilkou byly příliš vysoké.

Na druhou stranu chápeme, že po neustálém zveřejňování problémů s eshopy v médiích z hlediska uhrady zboží předem,mohou naši zákazníci mít obavy ohledně dodání zboží. I z tohoto důvodu se snažíme max. transparentně uvádět zkušenosti našich zákazníků prostřednictvím hodnocení HEUREKA .Je také třeba si uvědomit, že většina našich produktů je zakázkového atypického charakteru, které s ohledem na úpravy pro konkrétního klienta již nejsou  jinak prodejné. I z tohoto důvodu je vyžadována platba předem.

U složitějších a větších objednávek je možné rozložit úhradu objednávky na zálohu ( 50-80%) a doplatek před odesláním zboží.Pro dohodu nad konkrétním způsobem úhrady objednávky nás můžete kontaktovat.Jsme přesvědčeni, že jistě nalezneme pro obě strany přijatelné a dostatečně důvěryhodné řešení.