Jak na to ? » ÚHRADA nákupu » COMGATE platba převodem
COMGATE platba převodem na účet

COMGATE EPLATBA Platební brána

 

 

Platební brána pro platby bankovním převodem

ePlatba je služba, která zjednodušuje placení po internetu. Jedná se o platební možnost pro provozovatele internetových stránek, která umožňuje zákazníkům platit jejich online bankou – okamžitě, rychle a pohodlně. Díky tomu se online nákupy stávají velice komfortní.

Jak platby fungují.

Zákazníci při dokončování svého nákupu provedou platbu prostřednictvím svojí online banky.

Jakmile zákazník využije služby ePlatba, přebírá zodpovědnost za platbu systém COMGATE.

COMGATE posílá informaci zákazníkovi o výsledku platby za vybrané zboží. Jakmile je zákazník po zaplacení přesměrován zpět na webové stránky, systém posílá automaticky i informaci o stavu každé platby obchodníkovi. Platba je nezvratná a zákazník nemá možnost ve své bance platbu zrušit. Obchodník tak může ihned expedovat/poskytnout službu.

Platby jsou převáděny z účtů zákazníků na účty COMGATE. Následně, po připsání platby na účty COMGATE, jsou peněžní prostředky převáděny na denní bázi ve prospěch bankovních účtů obchodníků. Převody prostředků na účty obchodníků jsou kumulované, zahrnují došlé platby ve prospěch obchodníka za daný den.

O převodu prostředků COMGATE informuje obchodníky emailem přiloženou specifikací jednotlivých plateb, provizí a poplatků. Na měsíční bázi obdrží obchodník fakturu spolu s rozpisem detailů o jednotlivých transakcích.

Zásady bezpečnosti používání systému a informace o jeho zabezpečení

Převody peněz jsou uskutečňovány prostřednictvím účtu společnosti COMGATE, a.s. Citlivé vstupní údaje, které zadáváte do systému internetového bankovnictví, jsou chráněny platebními branami bank a nedostávají se do prostředí zpracovatelů plateb ani jiných třetích stran. Uzavřením kupní smlouvy dává kupující prodávajícímu souhlas se zpracováním svých kontaktních údajů a to až do doby jeho písemného vyjádření nesouhlasu s tímto zpracováním. Kontaktní údaje, které kupující uvede při objednání, slouží výhradně pro naši potřebu a nebudou poskytnuty jiným subjektům s výjimkou zpracovatelů plateb.

 


AGMO EPLATBA

Jak platit ...

1. Vyberte si zboží/službu

Vyberte si na stránkách internetového obchodu zboží/službu, o kterou máte zájem.

2. Potvrďte objednávku

Na straně internetového obchodu vyplňte údaje včetně způsobu platby - EPLATBA - a potvrďte objednávku vybraného zboží/služby.

3. Platební brána COMGATE ,provedení platby

Otevře se okno platební brány COMGATE s údaji o konkrétní platbě. Přejděte do internětového bankovnictví své banky , proveďte platbu a budete vráceni zpět na COMGATE bránu.Stiskem tlačítka pokračovat se zobrazí konečná informace o provedené platbě. Po provedení platby dojde k přesměrování zpět na stránky internetového obchodu.

5. Vyřízení objednávky

Platba je automaticky provedena a objednávka vybraného zboží/služby ze strany internetového obchodu ihned vyřízena.