Úvod » LED Montáže produktů

LED Montáže produktů

Jako jediní k Vám přicházíme. s unikátní nabídkou služeb, která spočívá v odborných instalacích výrobků z našeho e-shopu. Každý výrobek Vám nyní nejenom prodáme , ale v případě objednávky zajistíme i kompletní instalaci námi odborně proškolenými pracovníky a zároveň prodloužíme záruční dobu na kompletní dodávku o 12 měsíců na 3 roky.

Pro zjednodušení u každého produktu u kterého tuto službu posktujeme naleznete přímo položku Montáž, která již obsahuje kompletní cenu za montáž a to vč. veškerého instalačního materiálu. Cena nezahrnuje pouze dopravu, která je ale v případě Prahy ZDARMA.

Objednáním montáže také ušetříte cenu za dopravu produktů na místo realizace . Objednaný produkt naši pracovníci dovezou.

Řadit podle 
Výrobce  

Výměna LED zářivkové trubice
Výměna LED zářivkové trubice
Výměna zářivkové trubice - 1 ks Provedeme výměnu Vaší stávající zářivkové trubice za novou LED zářivkovou trubici a to vč. potřebných úprav ( vyřazení startéru, tlumivky). Cena zahrnuje práce spojené s výměnou vč. veškerého potřebného instalačního materiálu a zpětného odběru nepotř.elektro příslušenství ( startér, tlumivka, ovl. elektronika, trubice). Nezahrnuje cenu za dopravu ( po Praze ZDARMA).
 

SKLAD NE


Instalace a zapojení LED Pásku 1COLOR
Instalace a zapojení LED Pásku 1COLOR
Instalace a zapojení LED flexiblního pásku 1color - 1 bm Provedeme instalaci a zapojení LED flexibilního pásku na určené a předem připravené místo. Cena zahrnuje práce spojené s výměnou vč. veškerého potřebného instalačního materiálu Nezahrnuje cenu za dopravu ( po Praze ZDARMA) a stavební připravennost a případné ovládací elektroniky či napájecí zdroje. Montáž je realizována na základě jednoduché
 

SKLAD NE


Instalace a zapojení LED Pásku RGB
Instalace a zapojení LED Pásku RGB
Instalace a zapojení LED flexiblního pásku RGB - 1 bm Provedeme instalaci a zapojení LED flexibilního pásku na určené a předem připravené místo. Cena zahrnuje práce spojené s výměnou vč. veškerého potřebného instalačního materiálu Nezahrnuje cenu za dopravu ( po Praze ZDARMA) a stavební připravennost a případné ovládací elektroniky či napájecí zdroje. Montáž je realizována na základě jednoduché
 

SKLAD NE