REALIZACE X-LED ...
YOUTUBE Naše realizace ve video podobě ...

    

    

BYT PRAHA 2 - nepřímé nasvícení místností

BYT Praha 2

V rámci realizace bylo provedeno nepřmé nasvícení obvodu místností soukromého bytu na Praze 2. Osvětlení bylo realiziváno LED diodovými zdroji v bílé teplé barvě. K ovládání použity komponenty KEYTEC SLIP , umožňující regulaci intenzity osvětlení po jednotlivých místnostech či libovolné kombinace místností nebo spojené ovládání celého bytu jedním ovladačem.


    

RD Kadaň - nasvícení chdeb a schodiště

RD Kadaň

V rámci realizace bylo provedeno  nasvícení obvodu chodeb RD. Osvětlení bylo realiziváno LED diodovými zdroji v bílé studené barvě. K ovládání použity komponenty KEYTEC SLIP , umožňující regulaci intenzity osvětlení po jednotlivých chodách či libovolné kombinace chodeb se schodištěm nebo spojené ovládání celého domu jedním ovladačem.


    

KLUB MECCA - nasvícení stojanu RED BULL

KLUB MECCA Praha

Jedná se o dodatečné nasvícení čtvercového reklamního stojanu RED BULL. Realizováno bylo vložením PLEXI průhledných podkladových destiček s osazením LED diodových pásků v barvě Studená bílá.

LOGO JAGERMEISTER

Realizace loga z PLEXI mléčného skla tl. 10mm do kterého jsou zapuštěny LED pásky s vysokou hustotou. Vrchní strana realizována klasickou technologíí fólií. Pro zvýšení rozptylu světla uvnitř PLEXI desky byla zadní strana zalepena vysoce reflexní zrcadlovou folíí.