Úvod » SYSTEM LED PROFILŮ

SYSTEM LED Profilů KLUS DESIGN

Prodáváme zcela originální sortiment  AL lišt od přední  evropské společnosti KLUS DESIGN . Sortiment zahrnuje širokou řadu lišt, krytů, záslepek, úcyhtek a dalšího příslušenství, které umožňují přizpůsobit LED osvětelní individuálním potřebám návrhářů interiérů a exteriérů s yvsokým zacílením na finální vzhled. Naše nabídka zahrnuje jak malé lišty s univerzálním použitím vyrobené z hliníku a MDF materiálu tak výrobky určené pro specifické nastavení a aplikace v interiérech budov. Spojíte-li to s širokou škálou příslušenství pro uchycení, těsnění a velkým výběrem LED pásků, získáte celou řadu řešení, pro které je jediným omezením jen Vaše fantazie. Z samostatných komponentů můžeme udělat zavěšené nebo volně stojící lampy, svítidla na zeď, skryté zapuštěná svítidla atd. Uspokojíme tak jakékoliv potřeby nábytkářského průmyslu, výstavnictví, designu interiérů a mnoho dalších oborů. 

Výhody programu LED Lišt KLUS DESIGN:

UCELENOST - každý profil disponuje širokým přílušenstvím řešící sebemenší konstrukční detaily s cílem dosažení dokonalého designového finálního svítidla.

VARIABILITA - pro jedno uplatnění v interiérů nespočet možností řešení LED osvětlení 

KVALITA a DESIGN - precizní zpracování komponentů pro finální designový dojem

SYSTÉMOVOST - systém vytváří řešení pro jakoukoli realizaci LED osvětlení omezenou pouze Vaší fantaziíí

ODOLNOST - vysoká odolnost proti mechanickému opotřebení a poškození v průběhu životnosti LED

ÚČINNOST - všechny profily navrženy s ohledem na vysokou účinost chlazení LED světelných zdrojů

DODÁVKA od návrhu po realizaci

Prodej komponentů by byl asi nejednoduším přístupem, který ale bohužel s ohledem na šíři sortimentu není příliš komfortní pro zákazníky. Z tohoto důvodu přicházíme s jiným konceptem distribuce programu KLUS DESIGN, které spočívá v návrhu řešení pro konkrétní realizaci klienta, díky kterému nenaleznete jednotlivé produkty jako standardní položky v e-schopu.

Pošlete nám svou představu ...V praxi to znamená, že nám pošlete Vaší představu ohledně interiérového řešení LED osvětlení nebo finálního svítícího prvku, a my Vám vypracujeme návrh a specifikaci včetně všech potřebných komponent a příslušenství a to i v několika variantách. V případě náročnějších řešení se s Vámi sejdeme a společně vytvoříme návrh, který bude odpovídat technicky i osobně Vám.

V konečné fázi projektu zajistíme kompletní přípravu profilů vč. LED větlených zdrojů a ovládacích komponentů pro konkrétní projekt a provedeme i realizaci včetně zapojení a zprovoznění. To vše ve vysoké kvalitě a se zárukou min.36 měsíců.

 


 

 

SYSTEM LED PROFILŮ KLUS DESIGN