Úvod » POLICE osvětlení ....

X-KONCEPT svět svítícího skla

X-GLASS svítící police ....

X-GLASS představuje program pro uchycení a nasvícení skleněných polic řady X-KONCEPT. Sortiment nabízí řešení pro všechny varianty uchycení a nasvícení skleněných polic. 

Podpovrchové - skryté - řešení kdy je poždavaek na kompletní skrytí nosného profilu s LED osvětlením do zdi či korpusu nábytku.

Povrchové - klasické - řešení kdy jsou skleněné police usazeny v pohledvém profilu na povrchu zdi či nábytkovém korpusu.

Dodatečné - řešení pro dodatečné osvětlení již instalovaných skleněných polic především v nábytkových sestavách obyvacích pokojů či kuchyní.

Samotné skleněné desky - police - z LONDON GLASS lakovaného skla vč. provedení matovaného skla v tloušťkách 6,8,10 mm je možné samostatně poptat na zakázku. Tímto způsobem vyrobíme i jakékoliv tvary či výřezy do skla.

Všechny pohledové profily jsou vyrobeny z eloxovaného hliníku v barvě stříbrná mat EV1. Každý produkt je opatřen přívodním vodičem v min. délce 1 m ( na požadavek lze upravit) ukončeným WAGO svorkami pro snadné a rychlé propojení s napájecím zdrojem.

Každý profil Vám připravíme zcela na míru dle požadavků na celkovou délku profilů ( řezy po 0,5 cm) , požadavku na barvu světla a požadavků na připravenost pro navazující elektronické komponenty. Produkty vhodné k napájení a ovládání naleznete v detailu v záložce "Související produkty".

 

Řadit podle 
Výrobce  

 Pošlete nám svoji poptávku  
 

SKLAD NE
ZBOŽÍ NA DOTAZ


 Pošlete nám svoji poptávku  
 

SKLAD NE
ZBOŽÍ NA DOTAZ


DODATEČNÉ LED osvětlení police - 6-8 mm
Svítící LED konzole vč. osvětlení na míru
DODATEČNÉ osvětlení skleněných polic s LED  Sortiment designových lišt X-GLASS pro dodatečné nasvícení polic z 6-8mm skla. Světelné lišty jsou určeny pro  nasazení na hranu skleněné police. Základem je AL profil pro nasazení na skleněné police osazený světelným zdrojem s LED Diodami. Lištu je možné nasadit na police z 6 a 8mm skla LONDON GLASS v široké paletě barev se zabroušenými hranami.
 

SKLAD NE


PŘISAZENÉ upevnění s LED osvětlením - 8mm
Svítící LED konzole vč. osvětlení na míru
PŘISAZENÉ - KLASICKÉ upevnění skleněných polic s LED osvětlením Sortiment designových konzol X-GLASS pro povrchovou montáž polic z 8mm. Světelné konzole jsou určeny pro  montáž na omítku do zděných a SDK příček. Základem je masivní AL konzole pro zavěšení skleněné police osazená světelným zdrojem s LED Diodami. Do konzole je možné vlepit police z 8mm l skla LONDON GLASS v široké paletě barev se
 

SKLAD NE


PŘISAZENÉ upevnění s LED osvětlením - 10mm
Svítící LED konzole vč. osvětlení na míru
PŘISAZENÉ - KLASICKÉ upevnění skleněných polic s LED osvětlením Sortiment designových konzol X-GLASS pro povrchovou montáž polic z 10mm. Světelné konzole jsou určeny pro  montáž na omítku do zděných a SDK příček. Základem je masivní AL konzole pro zavěšení skleněné police osazená světelným zdrojem s LED Diodami. Do konzole je možné vlepit police z 8mm l skla LONDON GLASS v široké paletě barev se
 

SKLAD NE


ZAPUŠTĚNÉ upevnění s LED osvětlením - 8mm
Svítící LED konzole vč. osvětlení na míru
ZAPUŠTĚNÉ - SKRYTÉ upevnění skleněných polic s LED osvětlením Sortiment designových konzol X-GLASS pro omítkovou montáž polic z 8mm. Světelné konzole jsou určeny pro  montáž pod omítku do zděných a SDK příček. Základem je masivní AL konzole pro zavěšení skleněné police osazená světelným zdrojem s LED Diodami. Do konzole je možné vlepit police z 8mm l skla LONDON GLASS v široké paletě barev se
 

SKLAD NE


ZAPUŠTĚNÉ upevnění s LED osvětlením - 10mm
Svítící LED konzole vč. osvětlení na míru
ZAPUŠTĚNÉ - SKRYTÉ upevnění skleněných polic s LED osvětlením Sortiment designových konzol X-GLASS pro omítkovou montáž polic z 10mm. Světelné konzole jsou určeny pro  montáž pod omítku do zděných a SDK příček. Základem je masivní AL konzole pro zavěšení skleněné police osazená světelným zdrojem s LED Diodami. Do konzole je možné vlepit police z 8mm l skla LONDON GLASS v široké paletě barev se
 

SKLAD NE