Úvod » POLICE osvětlení ....

X-KONCEPT svět svítícího skla

X-GLASS svítící police ....

X-GLASS představuje program pro uchycení a nasvícení skleněných polic řady X-KONCEPT. Sortiment nabízí řešení pro všechny varianty uchycení a nasvícení skleněných polic. 

Podpovrchové - skryté - řešení kdy je poždavaek na kompletní skrytí nosného profilu s LED osvětlením do zdi či korpusu nábytku.

Povrchové - klasické - řešení kdy jsou skleněné police usazeny v pohledvém profilu na povrchu zdi či nábytkovém korpusu.

Dodatečné - řešení pro dodatečné osvětlení již instalovaných skleněných polic především v nábytkových sestavách obyvacích pokojů či kuchyní.

Samotné skleněné desky - police - z LONDON GLASS lakovaného skla vč. provedení matovaného skla v tloušťkách 6,8,10 mm je možné samostatně poptat na zakázku. Tímto způsobem vyrobíme i jakékoliv tvary či výřezy do skla.

Všechny pohledové profily jsou vyrobeny z eloxovaného hliníku v barvě stříbrná mat EV1. Každý produkt je opatřen přívodním vodičem v min. délce 1 m ( na požadavek lze upravit) ukončeným WAGO svorkami pro snadné a rychlé propojení s napájecím zdrojem.

Každý profil Vám připravíme zcela na míru dle požadavků na celkovou délku profilů ( řezy po 0,5 cm) , požadavku na barvu světla a požadavků na připravenost pro navazující elektronické komponenty. Produkty vhodné k napájení a ovládání naleznete v detailu v záložce "Související produkty".

 

Řadit podle 
Výrobce  

 Pošlete nám svoji poptávku  
Cena 292 Kč (11 EUR)

SKLAD NE
ZBOŽÍ NA DOTAZ


 Pošlete nám svoji poptávku  
Cena 315 Kč (12 EUR)

SKLAD NE
ZBOŽÍ NA DOTAZ


DODATEČNÉ LED osvětlení police - 6-8 mm
Svítící LED konzole vč. osvětlení na míru
DODATEČNÉ osvětlení skleněných polic s LED  Sortiment designových lišt X-GLASS pro dodatečné nasvícení polic z 6-8mm skla. Světelné lišty jsou určeny pro  nasazení na hranu skleněné police. Základem je AL profil pro nasazení na skleněné police osazený světelným zdrojem s LED Diodami. Lištu je možné nasadit na police z 6 a 8mm skla LONDON GLASS v široké paletě barev se zabroušenými hranami.
Cena 899 Kč (34 EUR)

SKLAD NE


PŘISAZENÉ upevnění s LED osvětlením - 8mm
Svítící LED konzole vč. osvětlení na míru
PŘISAZENÉ - KLASICKÉ upevnění skleněných polic s LED osvětlením Sortiment designových konzol X-GLASS pro povrchovou montáž polic z 8mm. Světelné konzole jsou určeny pro  montáž na omítku do zděných a SDK příček. Základem je masivní AL konzole pro zavěšení skleněné police osazená světelným zdrojem s LED Diodami. Do konzole je možné vlepit police z 8mm l skla LONDON GLASS v široké paletě barev se
Cena 1 199 Kč (46 EUR)

SKLAD NE


PŘISAZENÉ upevnění s LED osvětlením - 10mm
Svítící LED konzole vč. osvětlení na míru
PŘISAZENÉ - KLASICKÉ upevnění skleněných polic s LED osvětlením Sortiment designových konzol X-GLASS pro povrchovou montáž polic z 10mm. Světelné konzole jsou určeny pro  montáž na omítku do zděných a SDK příček. Základem je masivní AL konzole pro zavěšení skleněné police osazená světelným zdrojem s LED Diodami. Do konzole je možné vlepit police z 8mm l skla LONDON GLASS v široké paletě barev se
Cena 1 590 Kč (60 EUR)

SKLAD NE


ZAPUŠTĚNÉ upevnění s LED osvětlením - 8mm
Svítící LED konzole vč. osvětlení na míru
ZAPUŠTĚNÉ - SKRYTÉ upevnění skleněných polic s LED osvětlením Sortiment designových konzol X-GLASS pro omítkovou montáž polic z 8mm. Světelné konzole jsou určeny pro  montáž pod omítku do zděných a SDK příček. Základem je masivní AL konzole pro zavěšení skleněné police osazená světelným zdrojem s LED Diodami. Do konzole je možné vlepit police z 8mm l skla LONDON GLASS v široké paletě barev se
Cena 1 990 Kč (76 EUR)

SKLAD NE


ZAPUŠTĚNÉ upevnění s LED osvětlením - 10mm
Svítící LED konzole vč. osvětlení na míru
ZAPUŠTĚNÉ - SKRYTÉ upevnění skleněných polic s LED osvětlením Sortiment designových konzol X-GLASS pro omítkovou montáž polic z 10mm. Světelné konzole jsou určeny pro  montáž pod omítku do zděných a SDK příček. Základem je masivní AL konzole pro zavěšení skleněné police osazená světelným zdrojem s LED Diodami. Do konzole je možné vlepit police z 8mm l skla LONDON GLASS v široké paletě barev se
Cena 2 290 Kč (87 EUR)

SKLAD NE