Úvod » DÁLKOVÉ KEYTEC

LED Dálkové ovladače

Přinášíme ucelenou kolekci universálních inteligentních ovládacích jednotek pro LED osvětlení s produkce předního asijského výrobce společnosti KeyTec Technology.

 

KEYTEC Technology - ovládací elektroniky, stmívače, dimery

Díky úzké specializaci pouze na napájení a ovládání LED osvětlení dosáhla společnost KEYTEC v posledních pěti letech vynikajících výsledků u svých produktů především v oblasti spolehlivosti a technické dokonalosti. Dalšími úspěchy jsou ocenění v oblasti DESIGNU, kde získala již několik ocenění DESIGN PLUS Award. Díky vlastnímu vývoji produktů představuje pravidelně nová řešení v oblasti RGB ovládání a napájení LED osvětlení.

Řadit podle 
Výrobce  

RGB ovladač MINI - 1 kanál
RF ovladač RGB pro 1 světelných okruhů
Jednoduchá ovládací elektronika pro RGB světelné zdroje. Ve své funkčnosti spojuje několikzákladních možností ovládání RGB.
 

SKLAD NE
NOVINKA


Stmívač SMART DIM - 5 kanálů
RF ovladač intenzity pro 5 světelných okruhů
HIGH-END ovládací elektronika pro jednobarevné LED světel
 

SKLAD NE
NOVINKA


Stmívač SLIP DIM - 6 kanálů
RF ovladač intenzity pro 6 světelných okruhů
HIGH-END ovládací elektronika pro jednobarevné LED světelné zdroje . Ovládací elektronika reaguje napoptávku trhu a přináší universální
 

SKLAD NE
NOVINKA


RGB ovladač PLAY1 - 5 kanálů
RF ovladač iRGB pro 5 světelných okruhů
HIGH-END ovládací elektronika pro RGB světelné zdroje. Ve
 

SKLAD NE
NOVINKA

Systém ovládaní je založen na základní nabídce universálních tzv. RECEPTORů, které se umísťují přímo k LED světelným zdrojům a přímo je ovládají.

 

Jednotlivé RECEPTORY jsou pak synchronizovány s dálkovými ovladači či pevnými ovládacími panely prostřednictvím RF signálu. Díky "inteligenci " celého systému, můžeme libovolně přiřazovat jednotlivé RECEPTORY k různým ovládacím prvkům prostřednictvím počátečního spárovaní s těmito jednotkami. Systém je, z hlediska párování,  podobný jako u BLUETOOTH technologie.

 Pomocí široké nabídky dálkových ovladačů a ovládacích panelů pak můžeme ovládat 1- 10 samostatných světelných okruhů - kanálů.Ovladače se vyznačují především vynikajícím designem, intuitivním ovládáním a u většiny dotykovými ovládacími prvky.

  

Postupně se u většiny dálkových ovladačů eliminuje napájení samostatnými bateriemi , které je nahrazováno integrovanými lithiovými bateriemi s nabíjením přes USB (mini USB) rozhraní, které je dnes standardem třeba v oblasti mobilních telefonů.