Úvod » STROPNÍ PANELY

LED STROPNÍ PANELY

Můžete také objednat ke skupině produktů...
 

LED Panel je vyroben s použitím moderních technologií a je osazen SMD 2835 LED čipy . Svou konstrukcí a moderním vzhledem je určen pro instalaci v jakýchkoliv prostorech s požadavkem na úsporné a rovnoměrné nasvícení s vysokými nároky na design led osvětlení. Vyzařovací úhel 120° všemi směry zajišťuje rovnoměrné nasvícení velké plochy led panelem, bez výrazně kontrastních stínů.

Všechny dodávané panely vynikají také vysokým indexem podání barev CRI >90.

LED panely Best-LED vynikají také okamžitým náběhem na 100 % výkonu bez čekání a prakticky neomezeným počtem spínacích cyklů. Vhodné jsou tedy také pro místa s častým zapínáním a vypínáním.

Všechny panely jsou stmívatelné v rozsahu 0-100% a díky dodávaným driverům i univerzálně komunikující s nejběžnějšími systémy ovládaní - DMX, DALI, 0-10V, PWM.

Panely jsou dodávány bez napájecího zdroje a ovládací elektroniky. LED panely můžeme tedy připojit rovnou na stávající DC24V rozvod ( bez možnosti regulace).  Díky této dodací variantě je možné pro napájení více panelů využít jeden napájecí zdroj a tím výrazně ušetřit na celkových pořizovacích nákladech.

Pro LED panely dodáváme LED DRIVERY tzv. "2V1", které slouží k napájení a zároveň i regulaci LED panelů od přední asijské společnosti KEYTEC.

 


Index podání barev ( anglicky Color Rendering Index , zkratka CRI ) označovaný také zkratkou Ra je po světelném toku druhým nejdůležitějším parametrem osvětlení, neboť kvalita světla ve velké míře rozhoduje o tom, jak se v osvětlených prostorách budete cítit.

"Indexem CRI se snažíme vyjádřit, jak věrně budou barvy pozorovány pod konkrétním zdrojem umělého světla v porovnání s pozorováním na denním světle. Čím je hodnota indexu CRI nižší, tím větší problémy v interpretaci barev pod takovým zdrojem světla můžeme očekávat."

INDEX podání barev je tedy jedním z nejdůležitějších parametrů, které je třeba sledovat při výběru LED světelného zdroje. Všechny LED panely disponují Indexem CRI > 90 a v některých případech i CRI > 95. Jedná se tedy o velice kvalitní LED světlené zdroje.