Úvod » DOTYKOVÉ Panely DC12V » Dotykový stmívač CCT DC PWM


        

Dotykový stmívač CCT DC PWM

Dotykový stmívač pro osvětlení LED produktů

NOVINKA

SKLAD NE

 

Dostupnost: 1-2 dny
Číslo produktu: XL-XTOUCHD_CTLT_R
Příkon/Velikost: 96W
Napájecí napětí: DC12V
EAN kód: 247897825887

Kompletní specifikace

Rozměr: 86x86x37 mm

X-TOUCH UNICCT DC- Senzorový stmívač

X-TOUCH UNICCT DC HIGH-END dotykový skleněný ovládací panel pro LED pásky s možností nastavení teploty osvětlení mezi barvou teplá a studená bílá s integrovanou řídící elektronikou. Díky použití kapacitního dotykového čipu je dosaženo vysoké citlivosti ovládání dotekem. Zároveň zabraňuje spuštění omylem např. Pohybem v blízkosti ovládacího panelu.

Ve své funkčnosti spojuje několik základních možností ovládání teploty barvy. Nastavení režimu plné teplé a studené bílé v kombinaci s nastavením teploty barvy.

Vzhledem k tomu, že spínač X-TOUCH UNICCT DC neobsahuje žádné mechanické části, je prakticky nezničitelný a má neomezenou životnost. Konstrukce spínače také zaručuje odolnost proti vlhkosti a snadnou instalaci v interiérech bez speciálních stavebních úprav. Instalují se snadno do hranaté elektroinstalační krabice 86x86 mm ( není součástí dodávky)

X-TOUCH UNICCT DC senzorový spínač je určen pro spínání stejnosměrného stabilizovaného napětí DC 12,24V s max. proudovým zatížením do 8A. Z toho vyplývá , že prostřednictvím spínačů X-TOUCH UNICCT DC je možné spínat také celou řadu dalších LED diodových výrobků a svítidel.

Funkce a parametry naleznete v katalogovém listu

 

Komentáře

NÁZORY A DOTAZY NÁVŠTĚVNÍKŮ

Nebyl zatím přidán žádný názor. Přidejte svůj názor nebo dotaz jako první.