Úvod » DOTYKOVÉ Panely DC12V » Dotykový ovladač RGB DC PWM


        

Dotykový ovladač RGB DC PWM

Dotykový stmívač pro osvětlení LED produktů

SKLADEM

 

Dostupnost: 2-3 týdny
Číslo produktu: XL-XTOUCHD_CTL-R-RGB
Příkon/Velikost: 144W
Napájecí napětí: DC12V
EAN kód: 247897825887

Kompletní specifikace

Rozměr: 86x86x37 mm

X-TOUCH UNIDIM DC- Senzorový ovladač RGB

X-TOUCH UNIDIM DC HIGH-END dotykový skleněný ovládací panel pro RGB světelné zdroje s integrovanou řídící elektronikou. Díky použití kapacitního dotykového čipu je dosaženo vysoké citlivosti ovládání dotekem. Zároveň zabraňuje spuštění omylem např. Pohybem v blízkosti ovládacího panelu.

Ve své funkčnosti spojuje několik základních možností ovládání RGB. Skokovou změnu barev,plynulou změnu barev, nastavení jednotlivé barvy, mód blikání – změny barev s možností nastavení časové frekvence.

Vzhledem k tomu, že spínač X-TOUCH UNIDIM DC neobsahuje žádné mechanické části, je prakticky nezničitelný a má neomezenou životnost. Konstrukce spínače také zaručuje odolnost proti vlhkosti a snadnou instalaci v interiérech bez speciálních stavebních úprav. Instalují se snadno do hranaté elektroinstalační krabice 86x86 mm ( není součástí dodávky)

X-TOUCH UNIDIM DC senzorový spínač je určen pro spínání stejnosměrného stabilizovaného napětí DC 12,24V s max. proudovým zatížením do 4A na kanál. Z toho vyplývá , že prostřednictvím spínačů X-TOUCH UNIDIM DCje možné spínat také celou řadu dalších LED diodových výrobků a svítidel.

 

Funkce a technické parametry v katalogovém listu

 

Komentáře

NÁZORY A DOTAZY NÁVŠTĚVNÍKŮ

Nebyl zatím přidán žádný názor. Přidejte svůj názor nebo dotaz jako první.